Koondise tulemused rõõmustavad!!!

Ma arvan, et eesti parimad mängijad ei istu täna kuskil välisklubis pingil vaid saavad optimaalselt mänguaega eesti liigas, on mänguvormile parem ja mõjub koondisele ka hästi.
Ma arvan, et eesti parimad mängijad ei istu täna kuskil välisklubis pingil vaid saavad optimaalselt mänguaega eesti liigas, on mänguvormile parem ja mõjub koondisele ka hästi.
Ma arvan see suund on hea kui meie Premium Liiga ja ka esiliiga tase tõuseb, Peaks mõtlema kuidas PL ja esiliiga taset edasi veelgi ühtlasemaks ja paremaks tõsta. Kindlasti oleks üks asi tuua väljast treenereid/spetsialiste sisse, et sellest materjalist, mis meil on veelgi paremat tulemust toota. Kvaliteet oleks märksõnaks. Seda jalgpallurite, tehniliste oskuste, taktikalilise tunnetuse, füüsilise ja psüühilise valmisoleku poolelt. Kindlasti võiks ka palgaolukord olla nii, et meie PL ja esiliiga oleksid atraktiivsed, et meie mängijad liiga kiiresti välja ei tikuks saaks küpseks ja kui lähevad on läbilöögivõimelised ja teevad meie vutile head reklaami. Tuleks momentumit kasutada ja kaasata strateegilisi investoreid, et müüa meie liigasid nii sponsoritele kui ka skautidele, et tekitada piisav mängijamüügi voog müügiturgudele.
Eelmine
Jalgpalli on tervena mõnusam mängida!
Järgmine
Miks Taaniel Usta jäeti kõrvale nii Flora esindusest kui U19nest?

Lisa kommentaar

Email again: