Miks Taaniel Usta jäeti kõrvale nii Flora esindusest kui U19nest?

Taaniel Usta pole kogu oma teadliku elu jooksul haige olnud!


1. Taaniel ei soovinud peale pea aastast surkimist torkimist enam mittevajalikel, tema usu vastu tulevate, ebamooralsete, piinavatel ja ebaseaduslikel PCR testimistel osaleda. Norbert Hurda kinnitusel nähakse Taaniel potensiaali ja tema arenguga oldi väga rahul hooaja alguses ja hooja alguses oli Flora põhikooseisu piirimail tasemelt. 
2. Erandeid et tehta. Kuigi FC Flora moto on pereks olemine oldi Taanielile vastutulekul jäik ja suruti PCR testist loobumisel esinduse trennidest välja, mis omakorda ei jätnud mõjutamata kahjuks nii mängija mänguvormi, motivatsiooni kui ka sooritustaset.

Mis tagajärjed sellel kõigel on? Taanieli iseloom mehistub, maskid on maas - nüüd on näha kui palju sa inimesena nii koondisele kui Florale tähendad, mis on ka hea - ei teki illusioonigi, kes su tõeline perekond on. Teiste jaoks oled sa produkt ja äriobjekt.

Ideaalis tahaksid olla klubis ja koondises, kus sind inimesena ka nähakse aga tänepäeva isekus, ülbus, uhkus,kartus oma tervise, töökoha ja muude hüvede pärast said võitu nii koondise kui flora otsustajate jaoks, et kainelt mõelda ja võimalikke kompromisse rakendada.

Põhjenduseks ametlikult: Hirm covid19/Sars2 ees on nõrk, sest:
1. Teaduslikult pole seda kui haigust olemas (sisupoolest on tegemist tavalise gripilainega)
2. Maskid väga kahjulikud
3. PCR testid, mis kogu valitsuse/terviseameti narratiivi üleval hoidis mingil määral olid juba talvel nii Portugali kui ka Austria kohtusüsteemis tõdetud võltspositiivseid tutulemusi näitavaks suureks pettuseks!!!
4. Järgmise sammuna tugevalt propageeritav ja pealesurutav vaktsineerimine on surmasüstide mahitamine ja räige massiõrv ja kuritegu!!!

Treeningutele oli vaba juurdepääs mingit suvalist grippi haigust põdenutel, surmasüsti võtnutel ja PCR piinavatel, ebamoraalsetel, ebaseaduslikel võltstestidel osaletajal. Ainuke karistusalune on terve keha ja terve mõistusega inimene, kes ei tahtnud rohkem, selles piinavas totruses osaleda kuna selle kordade arvu kasvatati Floras hüppeliselt ja lõppu polnudki näha?!

SELLINE NÕIAJAHT TERVE INIMESE SUHTES PEAB LÕPPEMA!!!
Eelmine
Koondise tulemused rõõmustavad!!!
Järgmine
Vutipere - teeme lõpu covid pettus/totrusele!!!

Lisa kommentaar

Email again:

Kommentaarid: 4

Mati Mõlemal karjäär ummuksis, aga Soomes ehk variante? Jun 06, 2021
Mati 8 mängu 0 väravat. Jun 06, 2021
juss Usta! Palun otsi ravi! sa oled peast soe, kahju su poegadest et nii rumal isa on. Jun 06, 2021
Mati Teisel 12 mängu ja 1 värav esiliigas. Tundub, et asi kisub kraavi ... Jun 06, 2021